Latvijas izaicinājums 2024

11 maršruti Latvijā
2 maršruti Lietuvā un Igaunijā
Latvijas Izaicinājums ir lielākais un pieredzes bagātākais pārgājienu seriāls Baltijā, kas norisināsies jau piekto gadu, pulcējot vairākus tūkstošus lielisku cilvēku!

Turpinot tradīcijas, jauno Latvijas Izaicinājums 2024 Rover un LatvianRoutes komanda,  piedāvā trīs dažādās kategorijās – SPILVA ģimenes apļos (līdz 15 km), Mazajos (līdz 25 km) un Lielajos (30+km).

Pārgājienu seriāls norisināsies no 2024. gada 1. janvāra līdz pat 3. augustam. Būs iespēja iepazīt mūsu tēvzemi 11 aizraujošos pārgājienu maršrutos, no kuriem 6 tiks atklāti ar klātienes pasākumiem, un doties izstaigāt 2 autentiskus piedzīvojumus Lietuvā un Igaunijā!

13

Maršruti

6

Klātienes pasākumi

Sezonas biļete


Pārgājienu sērija ar maršrutiem un pasākumiem 01.01.2024. – 03.08.2024.

Nāc līdzi un piedzīvo – Latviju!

2024. gada sezonu sāksim ziemas spalgonī, kurā, atmirdzot pirmajiem saules stariem, pār sasnigušajām kupenām, ienirsim pasaku valstībā. Veiksim takas un, slidinoties pāri aizsalušajiem strautiņiem un nopurinot kādai eglei sniega segu, pavērsies lielisks skats uz mūsu zemes mežiem. Tie vienā elpas vilcienā mūsu enerģiju uzlādēs līdz pat pavasarim, kurā ar pirmajām plaukstošajām lapām, ar čalojošajām upēm, ar silto vēja brāzmu izstaigāsim nule kā atkausēto dabu, kas tā vien gaida savus staigātājus.
Un, protams, ilgi gaidītā vasara, kad daba ir pilnbriedā un kā dāvana nāk pār pārgājienu takām. Tā ar vēl nepieredzētu skaistumu mūs aizvedīs līdz pat augustam, kad svinēsim piekto “Latvijas Izaicinājuma” izlaidumu

KĀ UZSĀKT IZAICINĀJUMU?

• latvianroutes.com sadaļā “Sezonas biļete” izvēloties sev piemērotāko Latvijas izaicinājums ’24 distances veidu – “SPILVA ģimenes, Mazais vai Lielais” (spied pogu “Pirkt”);

• pēc apmaksas veikšanas maršruti būs pieejami web profila sadaļā “Mani maršruti“;

• lejupielādē vai atver viedtālrunī aplikāciju “LatvianRoutes”
(pieejama gan Google Play, gan Appstore);

• aplikācijā “LatvianRoutes” pievienojies ar savu latvianroutes.com
izveidoto lietotāja kontu;

• atver vēlamo maršrutu un dodies ceļā!

• vairāk informācijas arī sadaļā Informācija dalībniekiem un
aplikācijas instrukcija!

 

Mūsu atbalstītāji

LI 2024 mūzikas saraksts

Dodies ceļā Latvijas izaicinājums 2024 īpaši apkopotās mūzikas pavadībā!