Projekts “1836”

Ar lielu lepnu paziņojam, ka esam izveidojuši ilgi gaidītu sadarbību ar projektu “1836”, un mūsu aplikācijā tagad ir pieejami visi 88 ceļa posmi apkārt Latvijai.
Dodies pārgājienā, brauc ar velo vai auto – viss ir iespējams un vasara ir īstais laiks lai dotos ceļā.

“1836” ir sadalīts 88 posmos un to garums ir no 7 līdz 32 km!
1836 kilometru garais ceļš apkārt Latvijai simbolizē Latvijas sirdi. To trīs gadu garumā, sākot ar 2016. gadu, veidoja gājēji – brīvprātīgie, kas devās ekspedīcijās pa Latvijas pierobežu meklējot, atklājot, ieraugot katras vietas unikalitāti tās dabā, vēsturē un cilvēkos, lai galu galā to visu apvienotu vienā, nedalāmā Ceļā, ļaujot lepoties par savu Zemi un Cilvēkiem.
 
1836 ceļš paver iespēju ieraudzīt Latvijas dažādību dabā, cilvēkos, pilsētvidē un laukos. Ceļš neviļus kļūst par laika un emociju mašīnu, kas ved cauri gadu simtiem. Neskartas dabas ainavas nomaina attīstītas pilsētvides, kuras neviļus pārraug lauku viensētās, vai aizmirstot apvidos. Pilsētas troksni nomaina klusums, vēsturiskas ēkas – simtgadīgi ozoli. Tik daudzveidīgs un dažāds ir 1836 ceļš, kas vijas pa Latvijas (pie) robežu – atliek vien izvēlēties ar kuru posmu sākt šo ceļu apkārt Latvijai.
 
Ceļā atradīsi arī īpašus ceļa stabiņus, kur vienā gadījumā varēsi iekustināt tajā iekārto akmeni – ceļa sirdi, lai tā turpina pukstēt, otrā gadījumā iesiet “labo domu” lentīti, kopīgi veidojot 1836 ceļa stāstu – mūsu Latvijas stāstu.
 
 Pievienojies “1836”, izvēlies sev piemēroto posmu un dodies ceļojumā apkārt Latvijai.
 Ar kājām, ar velosipēdu vai auto (pievienojoties ar auto veicot maršrutu ievēro CSN noteikumus un nepieciešamības gadījumā izvēlies paralēlo ceļu, lai nokļūtu galamērķī)
 

SKATĪT POSMU KARTI